ASTACUS.SE - Kontakta oss gärna!

 
Kontakta oss gärna med ett meddelande här, eller hör av dig direkt till någon av oss lite
längre ner på sidan!

Namn:
Företag:
Adress:
Postnr/Ort:
Telefon:
E-post:

Meddelande:

Säkerhetsfråga: 4 + 16 =
 


 

Sverige:
Strandvägen 3
591 36 Motala
Tel: 0141 - 533 00
 
Finland:
Lintulantie
5103250
Ojakkala

Tel: +358 50 327 0008
http://www.astacus.fi

Tyskland
Albert-Einstein-Straße 14
12489 Berlin

+49 30 555 793 93
http://www.astacus-gmbh.de

Indien
Sainathapuram,
Hyderabad - 500062
Telangana, INDIA

+91 90-00-527039
http://www.astacus.eu





 


  Huvudkontoret i Motala

Carl Hoffstedt
VD

+46 (0) 738-32 80 69
carl.hoffstedt@astacus.se


Johan Lindholm
Säljare

+46 (0) 70 273 09 22
johan.lindholm@astacus.se



Robin Olander
Projektledare

+46 (0) 702 63 65 16
robin.olander@astacus.se


Simon Murhed
Laserscanning

+46 (0) 73-832 22 43
simon.murhed@astacus.se


Fredrik Hultebring
Laserscanning

+46 (0) 70 - 280 41 90
fredrik.hultebring@astacus.se


Viktor Kjellberg
Laserscanning

+46 (0) 738-09 03 58
viktor.kjellberg@astacus.se


Lisa Rydell
Laserscanning

+46 (0) 76-112 61 18
lisa.rydell@astacus.se


Slaven Isak
Laserscanning

+46 (0) 76-911 47 22
slaven.isak@astacus.se


Ann-Sofie Karlsson
Ekonomi och administration

ekonomi@astacus.se


 

Göran Hall
Ekonomichef

+46 (0) 70 - 539 18 55
goran.hall@astacus.se


Timothy Lundström
Säljare

+46 (0) 73 08 85 281
timothy.lundstrom@astacus.se



Christoffer Carlsson
Säljare

+46 (0) 70 382 01 91
christoffer.carlsson@astacus.se



Anton Fogel
Projektledare

+46 (0) 76 262 04 20
anton.fogel@astacus.se


Tim Andreassen
Projektledare

+46 (0) 70 276 40 75
tim.andreassen@astacus.se



Anna Kuzmenko
Arkitekt

+46 (0) 72 166 90 53
anna.kuzmenko@astacus.se



Carina Strandberg
Fastighetsdokumentation

+46 (0) 70 826 10 91
scanningcenter@astacus.se


Lina Johansson
Fastighetsdokumentation

+46 (0) 141 - 533 00
scanningcenter@astacus.se








 
Stockholm

Stefan Monfors
Senior Projektledare

+46 (0) 70 85 126 85
stefan.monfors@astacus.se


   

Malmö/Köpenhamn

Per Erlandsson
BIM-strateg

+46 (0) 70 826 03 69
per.erlandsson@astacus.se

 



Tyskland

Barbara Dehmer-Marko
Säljare

+49 1579 233 67 09
barbara.dehmer-marko@astacus-gmbh.de





Alex Ruhnow
Laserscanning

+49 179 146 3417
alex.ruhnow@astacus-gmbh.de


Finland  

Jouni Pyrhönen
Country Manager

+358 50 327 0008
jouni.pyrhonen@astacus-oy.fi



Virpi Björn
Säljare

+46 (0) 70 338 68 24
virpi.bjorn@astacus-oy.fi

Indien (+150 till...)

Pavan Soma
Country Manager

pavan.soma@astacus.se



J Lingaswamy
Projektassistent

lingaswamy@astacus.se

 

 
          © Astacus AB | Strandvägen 3, SE-591 36 Motala | 0141 - 533 00 | info@astacus.se | Säkerthetspolicy